KONSULTANT KLIENTA I HR (m/k/d)

Powiedzenie „Uczciwość to najlepsza polityka”nie jest dla nas tylko pustym frazesem
To nasza filozofia!
Uczciwość, jak również docenianie każdego człowieka, przestrzeganie umów i zobowiązań wobec naszych pracowników oraz naszych klientów i partnerów mają dla nas najwyższy priorytet. Pomimo rosnących z roku na rok oczekiwań i zwiększającej się presji na osiąganie jak najlepszych wyników we wszystkich dziedzinach, człowiek zawsze będzie w centrum naszej uwagi. Nasi pracownicy są wizytówką, naszą wizytówką na budowach i każdy z nich jest częścią naszego sukcesu. Dzień po dniu wdrażamy te wartości, które są dla nas wyznacznikiem w działaniu!

Ha azonosul ezzel a filozófiával, akkor pontosan Ön a megfelelő ember!

Profilod

  • Elvégzett kereskedelmi vagy műszaki képzés vagy lehetőleg pályaváltó (értékesítés, szerviz)
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat vagy értékesítési tapasztalat intenzív ügyfélkapcsolatban
  • Strukturált és megoldásorientált munkamódszer
  • Tárgyalókészség, valamint vállalkozói gondolkodás és cselekvés
  • Magas szintű személyes felelősségvállalás és rugalmasság
  • Vállalkozói gondolkodás és cselekvés
  • Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos MS Office ismeretekkel rendelkezik

Twoje zadania

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok bővítése, új ügyfelek megszerzése
  • Az ügyfelekkel való szoros kapcsolat révén mindig jól tájékozódhat a cégükben lévő nyitott pozíciókról
  • Álláshirdetések tervezése, feladása, állásinterjúk lebonyolítása
  • Személyzeti bevetések tervezése és ütemezése

nasz asortyment

  • Változatos és igényes felelősségi kör
  • Hosszú távú kilátások egy stabil cégnél
  • Kiváló munkahelyi légkör egy kis csapatban, ahol szívesen fogadunk ötleteket
  • Céges mobiltelefon magánhasználatra is
  • A konkrét képzettségtől és szakmai gyakorlattól függően legalább 3750,94 eurós havi bruttó fizetést irányoznak elő (ez mindenképpen meghaladja a kollektív szerződésben meghatározott minimálbért). A végső bérmegállapodást személyes beszélgetés keretében kötjük meg
  • jövedelmező profitmegosztás/jutalék

Zapytanie klienta

Zgłoszenia osobiste tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Zgłoszenia pisemne drogą mailową lub poprzez naszą stronę internetową.

Aplikacja

"*" oznacza pola wymagane

(Familienname, Vorname)
Geburtsdatum*
(Geburtsdatum)
Geburtsdatum *
(Postleitzahl, Ort)
(Telefonnummer)
Jahre an Berufserfahrung in diesem Bereich*

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.