STRANK IN KADROVSKI SVETOVALEC (m/ž/d)

“Iskrenost je najboljša politika” za nas ni le rek ali moto!
To je naša filozofija!
Poštenost in spoštovanje vsakega posameznika, spoštovanje dogovorov in obveznosti do naših zaposlenih ter do naših strank in partnerjev imajo za nas najvišjo prioriteto. Kljub pričakovanjem, ki iz leta v leto naraščajo in vedno večjemu pritisku za uspeh na vseh področjih bo dejavnik “človek” vedno v središču našega zanimanja in naša prednostna naloga. Naši zaposleni so figura, naša vizitka na gradbiščih in vsak izmed njih je del našega uspeha. Dan za dnem delamo in vzdržujemo te vrednote!

Če se poistovetite s to filozofijo, potem ste ravno prava oseba!

tvoj profil

  • Opravljeno komercialno ali tehnično usposabljanje ali po možnosti menjava kariere (prodaja, servis)
  • Vsaj 5 let ustreznih poklicnih izkušenj ali izkušenj s prodajo z intenzivnim stikom s strankami
  • Strukturiran in v rešitve usmerjen način dela
  • Pogajalske sposobnosti ter podjetniško razmišljanje in delovanje
  • Visoka stopnja osebne odgovornosti in fleksibilnosti
  • Podjetniško razmišljanje in delovanje
  • Izkušnje v zaposlitvi za določen čas so prednost
  • Imate zanesljivo znanje MS Office

Vaše naloge

  • Širitev obstoječih odnosov s strankami in pridobivanje novih strank
  • S tesnim stikom s strankami ste vedno dobro obveščeni o odprtih delovnih mestih v njihovem podjetju
  • Oblikovanje in objavljanje zaposlitvenih oglasov ter vodenje zaposlitvenih razgovorov
  • Načrtovanje in razporeditev osebja

naš asortiman

  • Pestro in zahtevno področje odgovornosti
  • Dolgoročne možnosti v stabilnem podjetju
  • Odlično delovno vzdušje v majhni ekipi, kjer je vnašanje idej zelo dobrodošlo
  • Službeni mobilni telefon tudi za zasebno uporabo
  • Glede na specifično usposobljenost in strokovne izkušnje je predvidena bruto mesečna plača najmanj 3.750,94 EUR (to v vsakem primeru presega minimalno plačo, določeno v kolektivni pogodbi). Končni dogovor o plači sklenemo v osebnem pogovoru
  • donosna delitev dobička/provizija

Poizvedba stranke

Osebne prijave za delovno mesto samo po predhodni telefonski uskladitvi termina. Pisne prijave po e-pošti ali prek naše spletne strani.

"*" indicates required fields

(Familienname, Vorname)
Geburtsdatum*
(Geburtsdatum)
Geburtsdatum *
(Postleitzahl, Ort)
(Telefonnummer)
Jahre an Berufserfahrung in diesem Bereich*

This field is for validation purposes and should be left unchanged.