ÜGYFÉL ÉS HR TANÁCSADÓ (m/f/d)

„Az őszinteség megtérül” – Ez a mondás számunkra nem pusztán egy mondás vagy mottó,
Ez a mi filozófiánk!
Számunkra rendkívül fontos az őszinteség, mindannyiunk értékeinek tiszteletben tartása, valamint a munkatársakkal, illetve ügyfeleinkkel és partnereinkkel kötött megállapodások és a feléjük fennálló kötelezettségek betartása. Az összes területen évről évre növekvő elvárások és a sikerességre nehezedő, állandóan fokozódó nyomás ellenére számunkra mindig az emberi tényező lesz a legfontosabb, amit elsőként veszünk figyelembe. Munkatársaink a főszereplő, névjegykártyánk az építkezéseken, és mindegyikük része a sikerünknek. Nap mint nap ezen értékek mentén végezzük munkánkat és ezekhez az értékekhez mérjük magunkat!

Ha azonosul ezzel a filozófiával, akkor pontosan Ön a megfelelő ember!

Profilod

  • Elvégzett kereskedelmi vagy műszaki képzés vagy lehetőleg pályaváltó (értékesítés, szerviz)
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat vagy értékesítési tapasztalat intenzív ügyfélkapcsolatban
  • Strukturált és megoldásorientált munkamódszer
  • Tárgyalókészség, valamint vállalkozói gondolkodás és cselekvés
  • Magas szintű személyes felelősségvállalás és rugalmasság
  • Vállalkozói gondolkodás és cselekvés
  • Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos MS Office ismeretekkel rendelkezik

A te feladataid

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok bővítése, új ügyfelek megszerzése
  • Az ügyfelekkel való szoros kapcsolat révén mindig jól tájékozódhat a cégükben lévő nyitott pozíciókról
  • Álláshirdetések tervezése, feladása, állásinterjúk lebonyolítása
  • Személyzeti bevetések tervezése és ütemezése

kínálatunk

  • Változatos és igényes felelősségi kör
  • Hosszú távú kilátások egy stabil cégnél
  • Großartiges Betriebsklima in einem kleinen Team, wo das Einbringen von Ideen herzlich willkommen ist
  • Céges mobiltelefon magánhasználatra is
  • A konkrét képzettségtől és szakmai gyakorlattól függően legalább 3750,94 eurós havi bruttó fizetést irányoznak elő (ez mindenképpen meghaladja a kollektív szerződésben meghatározott minimálbért). A végső bérmegállapodást személyes beszélgetés keretében kötjük meg
  • jövedelmező profitmegosztás/jutalék

Ügyfélérdeklődés

Személyes jelentkezéseket kizárólag előzetes telefonos időpontegyeztetés után fogadunk. Az írásos jelentkezések e-mailben vagy honlapunkon keresztül lehet beküldeni.

"*" a kötelező mezőket jelöli

(Familienname, Vorname)
Geburtsdatum*
(Geburtsdatum)
Geburtsdatum *
(Postleitzahl, Ort)
(Telefonnummer)
Jahre an Berufserfahrung in diesem Bereich*

Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.